EV HİZMETLERİ SİGORTALILIK İŞLEMLERİ

Gerek bir çoğumuzun evinde hizmet ettiği halde sigortalı gösterilmeyen çalışanaların, gerekse de bu kişileri çalıştıran işverenlerin risk ve mağduriyetten uzak bir çalışma süreci için 5510 sayılı kanuna EK 9.maddeyle ilave edilen aynı ay içinde 10 günden az veya 10 günden fazla sigortalılık süresi için gerekli başvuru yapılarak teşviklerden faydalandırılmaktadır. Bu bildirimlerde bulunulmadığı takdirde işverenler oldukça yüklü İdari Para Cezaları ile karşı karşıya kalmaktadır.

Sorularınıza tarafımızca belgeli olarak cevap verilmesini ya da yüz yüze görüşerek çözüm bulunmasını istiyorsanız 0 532 653 1059 numaralı telefonumuzdan ya da sgkbilgidanismanlik@gmail.com mail adresimizden randevu alabilirsiniz.

Tarafınıza sunacağımız Danışmanlık hizmeti ücretli olup, işleminize göre danışmanlık hizmet bedelinin banka hesabımıza ödendikten sonra süratle tarafınıza dönüş yapılarak, istemiş olduğunuz bilgi yazılı olarak; ister mail ortamında, isterseniz de PTT posta yada Kargo yolu ile tarafınıza iletilecektir.