GÜN TOPLAMA İŞLEMLERİ

Gün Toplama ve Görünmeyen Gün Tespit İşlemleri
Mevcut hizmetlerinizin (SSK-BAĞKUR-EMEKLİ SANDIĞI) birleştirilmesi, hizmet gün sayısı ve Emeklilik tarihinizin belirlenmesinde en önemli unsurdur. Özellikle emeklilik tarihine 1 yıl kalanların söz konusu emeklilik günü geldiğinde kötü bir sürprizle karşı karşıya kalmamsı için bu işlemi yaptırmasında büyük önem vardır.

Ayrıca yine özellikle ilk işe giriş tarihi görünmeyenler ya da göründüğü halde ilk prim ödeme tarihi farklı olanların mutlaka bu konuları çözüme kavuşturmasını önemle belirtiriz. Şu anda bir çok sigortalı bu konuda mağduriyet yaşamaktadır.

Sorularınıza tarafımızca belgeli olarak cevap verilmesini ya da yüz yüze görüşerek çözüm bulunmasını istiyorsanız 0 532 653 1059 numaralı telefonumuzdan ya da sgkbilgidanismanlik@gmail.com mail adresimizden randevu alabilirsiniz.

Tarafınıza sunacağımız Danışmanlık hizmeti ücretli olup, işleminize göre danışmanlık hizmet bedelinin banka hesabımıza ödendikten sonra süratle tarafınıza dönüş yapılarak, istemiş olduğunuz bilgi yazılı olarak; ister mail ortamında, isterseniz de PTT posta yada Kargo yolu ile tarafınıza iletilecektir.